Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Hakkımızda

1992 yılında şahıs firması olarak faaliyetine başlayan firma , 2002 yılında Ltd. Şti.’ne dönüşerek hizmetlerine devam etmektedir.

İki adet "hi-ap" ve bir adet forkliftle faaliyetine başlayan firmamız,sürekli kendini yenilemiştir.Bu nedenle 2006-2007 yıllarında yapılan yatırımla yetinmeyerek ,2013 -2016 yıllarında da yapılan yeni yatırımlarla parkurunu genişleterek hizmet alanında kalitesini yükseltmiştir.Son teknolojiye göre yenilenen parkurumuzla ilgili "iş makinelerimiz" sitemiz sayfalarında bulunmaktadır.
Firmamız bünyesinde;bir adet 120 tonluk  ,bir adet 75 tonluk ,bir adet 35 tonluk 10 adet 30,tonluk bir adet 25tonluk  "hi-ap" bulunmaktadır.Hi-ap'ların 12 adeti çift kırmalıdır.Bunların yanında,ranpalı kurtarıcı diye adlandırılan özel tasarımlı üzerinde 10 tonluk "hi-ap" ile yine üç  adet 30 metre sepetli "platformlar" mevcuttur. Ayrıca,3 tondan 7 tona kadar forkliftlerimiz bulunan firmamızda,1adet"eklemli" 15 metre,2 adet makaslı" ise 12 ve 10 metrelikte "platform"larımızla hizmet verilmektedir.Firmamız bünyesinde 2006 modelden eski araç ve iş makinesi bulunmamaktadır.Görüldüğü gibi 2013 ve 2016 model araç ve iş makinesi ağırlıktadır.
Firmamızın en büyük özelliklerinden biri insanlara ve her zaman iş ilişkisi içinde olduğumuz firmalara önem vermesidir. Bu arada iş disiplinine de önem veren firmamız çalışanların sürekli şirket içi ve şirket dışı eğitimlerine en üst düzeyde önem vermektedir.

Disiplin güven ve dürüstlük ilkelerinden firmamız asla ödün vermemektedir. Firmamız, sanayi inşaat ve fabrika içindeki makinalarını montaj, de 'montaj ile yine piyasadaki her türlü yükleme ve boşaltma işlerini uzman kadromuzla başarıyla ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir.
Vizyonumuz ve Misyonumuz,önce insan,Ülke Sevgisi ve "müşterileri" ile birlikte büyümek,bu doğrultuları kendimize hedef secerek gelişmektir.Müşterilere iyi ve kaliteli hizmeti ilke edinen firmamızın,bahsi geçen ilkeler çerçevesinde emin adımlarla hedeflerine ulaşmaktır.

Firmamız müşterilerimizin veli niğmetimiz olduğu düşüncesini devamlı “en üst” düzeyde değerlendirmiş ve onların varlığı halinde firmamızın var olacağı bilinciyle çalışmaktadır.
 

Ana SayfaHakkımızdaMakina ParkıReferanslarİnsan KaynaklarıBize Ulaşın
Copyright © 2010 - Emre Vinç İnşaat Yapı Malz.Nak. Vinç Otopark Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
Powered by Linesis